Obec ZÁVIŠICE | Moravskoslezský kraj | Dnes je čtvrtek 22. února 2024, svátek slaví Petr

Obec Závišice  Obec  Závišice

    Kulturní dům U Kremlů    
Aktuality ObÚ:
 • Hlášení místního rozhlasu z 21.02.2024                        
 • Informace o ukončení smlouvy - Pohostinství U Kremlů
 • 12. Zasedání zastupitelstva obce Závišice 12.2.
 • Zpravodaj Závišan - Únor
 • Hasičský Končinový ples 10.2.
 • Beseda - Jak to bylo před léty 22.2.
 • Informace pro občany k dani z nemovitých věcí
 • Maškarní ples pro dospělé 24.2.
 • Zobrazit starší aktuality


 • Kulturní dům U Kremlů

  Kulturní dům U Kremlů Závišice

  Kulturní dům U Kremlů je po celkové rekonstrukci dokončené v roce 2021 a nabízí reprezentativní prostory pro organizování kulturních, uměleckých a společenských akcí, například:
  • oslavy a svatby
  • plesy a taneční zábavy
  • koncerty a divadelní představení
  • firemní večírky
  • schůze, školení
  • konference, prezentace
  • smuteční hostiny
  V Kulturním domě U Kremlů jsou dva sály - velký s divadelním pódiem - a malý sál. Tyto místnosti jsou spojeny, ale mohou se oddělit posuvnými dveřmi. Další prostor nabízí salónek s malou kuchyňkou. Součástí celého prostoru jsou šatna a toalety. K objektu patří také oplocená zahrada - výletiště - s klidným posezením pod korunami stromů a dětským hřištěm.


  Kulturní dům je možné krátkodobě pronajmout

  Pro rezervaci kontaktujte ObÚ Závišice


  Přilehlá restaurace může zajistit výzdobu stolů, občerstvení, obědy a raut apod.


  Velký sál

  Velký společenský sál nabízí prostory pro konání akce až pro 200 osob. Součástí sálu je divadelní pódium se zázemím pro vystupující, ozvučení a prezentační systém (plátno + projektor + mikrofon). Sál je možné využít nejen pro kulturní a společenské akce, ale i pro firemní prezentace a školení apod. Kapacita velkého sálu je 200 osob.

  Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Šatna - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Velký sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice


  Malý sál

  Malý sál, nebo-li přísálí, sousedí se společenským sálem. Je oddělen dvěmi velkými, posuvnými dveřmi. Při menších akcích je možno malý sál využít samostatně. Kapacita malého sálu je 50 osob.

  Malý sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice Malý sál - Kulturní dům U Kremlů Závišice


  Salónek

  Salónek je vhodný pro pořádání malých akcí, např. posezení s kolegy z práce. Jeho součástí je i malá kuchyňka. Kapacita salónku je 20 osob.

  Salónek - Kulturní dům U Kremlů Závišice Salónek - Kulturní dům U Kremlů Závišice Kuchyňka k salónku - Kulturní dům U Kremlů Závišice


  Kiosek

  S přilehlým krbem a posezením, je vhodný pro konání menších zahradních oslav (10-15 osob). Kiosek se pronajímá včetně přístřešku s udírnou, grilem a třemi sadami stolů s lavičkami.

  Kiosek - Kulturní dům U Kremlů Závišice Kiosky - Kulturní dům U Kremlů Závišice


  Výletiště za Kulturním domem U Kremlů

  Výletiště za Kulturním domem U Kremlů nabízí klidné posezení pod korunami stromů. Jeho součástí je i dětské hřiště - prolézačky, houpačky. Výletiště je proto hojně navštěvované rodiči s dětmi. Děti se zabaví a rodiče si mohou na chvíli odpočinout a občerstvit se. Zahrada je také využívána k zastávce cyklistů, projíždějící po cyklotrase Kopřivnice-Nový Jičín. Kromě jiného se na výletišti pořádá i největší obecní akce - Dožínky.

  Prolézačky na výletišti - Kulturní dům U Kremlů Závišice Prolézačky na výletišti - Kulturní dům U Kremlů Závišice Výletiště - Kulturní dům U Kremlů Závišice Výletiště - Kulturní dům U Kremlů Závišice Výletiště - Kulturní dům U Kremlů Závišice Výletiště - Kulturní dům U Kremlů Závišice


  Pohostinství U Kremlů

  Prostory kulturního domu doplňuje restaurace. Po domluvě s provozovatelem je možné na akce zajistit občerstvení, obědy, večeře, rauty, nachystat slavnostní tabuli apod.

  Pro rezervaci kontaktujte ObÚ Závišice

  Restaurace - Kulturní dům U Kremlů Závišice Restaurace - Kulturní dům U Kremlů Závišice Restaurace - Kulturní dům U Kremlů Závišice Restaurace - Kulturní dům U Kremlů Závišice  KONTAKT
  Obecní úřad Závišice
  Závišice 115
  742 21 Kopřivnice
  tel.: +420 556 856 000
  e-mail: obec@zavisice.cz
             starosta@zavisice.cz

  Zobrazit všechny kontakty

  Facebook obec Závišice Instagram obec Závišice

  DOTACE
  Dotace - Běžecké dráhy č. 117D815006825
  Dotace - Běžecké dráhy č. 117D815006825
  Projekt "Běžecké dráhy" byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

  Cyklostezka Závišice
  Naše obec čerpá finanční příspěvek v rámci projektu "Cyklostezka Závišice" (Reg. číslo: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007762), který je spolufinancován z EU, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). V rámci projektu dojde k vybudování a rekonstrukci cyklostezky skrze obec Závišice, přičemž spojí katastry obce Rybí a města Kopřivnice. Výstupem projektu tak souvislá značená cyklotrasa v celkové délce 3539 m.

  Obec Závišice - Moravskoslezský kraj
  Prohlášení o přístupnosti
  www.ZAVISICE.cz © 2024

  Česky | English | Deutsch